Meie kooli 4.b klassi noormehed Alari Aso, Egert Veski ja Oliver Soomre käisid maakondliku 3.-4. klassi õpilaste kirjandusmängu võitjatena 8. aprillil Tallinnas Rahvusraamatukogus üle-eestilisel kirjandusmängul. Poisi saavutasid auväärse 4. tulemuse. Vahendame asjaosaliste muljeid toimunust.

1. Miks just teie esindasite meie kooli?
Oliver, Egert, Alari: õpetajad teavad, et meile meeldib raamatuid lugeda. Oleme saanud lugemises häid hindeid.

2. Mida arvate maakonna mängust?
Alari: Tore, sai häid auhindu (raamatud), mida tohtisime esimesena ise valida.
Egert: Huvitav, küsimused olid huvitavad, lauaga toolid olid huvitavad, TORE, et oleme maakonnas PARIMAD lugejad.
Oliver: Raamatute valik, mida pidime lugema, oli huvitav, mõneti ka imelik.

3. Käisite 8. aprillil Tallinnas meie maakonda esindamas. Kuidas tunne oli?
Alari: Mul oli närv sees, kui seal olime, kõik olid võõrad ja oli kõhe.
Egert: Raamatumess oli äge, sai raamatuid osta.
Oliver: Lavalise võitluse töötuba oli väga äge. Süüa anti vähe, kuigi öeldi, et on pidulaud.

4. Mida mäletate võistlemisest?
Oliver : Küsimused olid normaalsed, oli nii raskeid kui kergeid.
Egert: Me oleks võitnud, kui nad oleks veel ühe vea ära parandanud. (Küsimustes esines tõesti apsakaid). Saime neljanda tulemuse (väga napp, ühepunktine kaotus).
Alari: Ärevus ja pinge, oleks võinud olla vahekokkuvõtted (maakonnas olid, see lisas kindlustunnet).

5. Mida ütelda lõpetuseks.
Oliver, Egert, Alari: Eks me värisesime enne võistlusi, aga ju see kõik meile kasuks tuli, eriti raamatute lugemine.

Lugege ikka muidu ka raamatuid!
Lugemine loeb!

Poisse küsitles Luule Raam