Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75027695
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00
Kunda Ühisgümnaasium

Kunda Ühisgümnaasium

Armastust | Austust | Arengut

       

Viru-Nigula valla koolide spordipäeva parimad

Klassikalised spordialad I klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Sofia Leppik

Rosanna Kattai

Mirell Mari Laos

2.

Säde Karja

Merily Saar

Berith Maipoom

3.

Annabel Saar

Mirell Mari Laos

Kira Mihhailova

I klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Kert Saar

Mihhail Rabski

Richard Markkus Aksel Tuulik

2.

Sebastian Erikson

Sebastian Erikson

Mihhail Rabski

3.

Mihhail Rabski

Egert Balõtšev

Andri Liiva

II-III klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Marie E. Juhanson

Romi Vodja

Angela Laidinen

2.

Romi Vodja

Marie E. Juhanson

Romi Vodja

3.

Angela Laidinen

Arina Mihhejeva

Sofia Jermotskova

II-III klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Jens Arland Sirelmets

Reimo Peetso

Tsergo Tsilk

2.

Reimo Peetso

Jens Arland Sirelmets

Reimo Peetso

3.

Magnus Kesa

Silvester Leppik

Randel Melter

IV-V klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Keidi Ly Kase

Keidi Ly Kase

Karalina Efimova

2.

Kirke Kleer Kaasik

Katriina Nasikovski

Gerli Kodu

3.

Gerli Kodu

Helen Larionov

Keidi Ly Kase

IV-V klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Kirill Koskor

Artjom Tararõškin

Kirill Koskor

2.

Artjom Tararõškin

Ken Ander Melter

Robin Tetto

3.

Markkus Kesa

Ivan Semjonov

Daniel Tuulik

VI-VII klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Britte Karu

Britte Karu

Amelia Petrov

2.

Laura Orgmets

Amelia Petrov

Britte Karu

3.

Elis Anete Saksman

Laura Orgmets

Karoli Kool

VI-VII klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Rihhard Vodja

Rihhard Vodja

Karl Martin Helme

2.

Rainer Ait

Keven Venkov

Sten Arro

3.

Aleks Lehmus

Aleks Lehmus

Rainer Ait

VIII-IX klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Nora Aron

Darja Mihnovitš

Kädi Vahesalu

2.

Valeria Romanenko

Kristel Ivarine

Darja Mihnovitš

3.

Darja Mihnovitš

Marina Kuznetsova

Valeria Romanenko

VIII-IX klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Rauno Saar

Rauno Saar

Maksim Dolgov

2.

Raimo Kozlov

Raimo Kozlov

Janari Mäekivi

3.

Madis Järvepere-Luik

Madis Järvepere-Luik

Mihkel Krister Kriisa

Alternatiivsed spordialad I klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Kunda ÜG 1.a

Aseri 1. kl

Kunda ÜG 1.a

Kunda ÜG 1.b

2.

Kunda ÜG 1.b

Kunda ÜG 1.b

Kunda ÜG 1.b

Vasta 1. kl

3.

Aseri 1.kl

Kunda ÜG 1.a

Vasta 1.kl

Aseri 1.kl

II-III klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Aseri 3.kl

Aseri 3.kl

Vasta 3.kl

Vasta 3.kl

2.

Vasta 3.kl

Vasta 2.kl

Aseri 3.kl

Aseri 3.kl

3.

Kunda 3.kl

Aseri 2.kl

Kunda 3.kl

Aseri 2.kl

IV-V klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Kunda 5.a

Vasta 5.kl

Vasta 4.kl

Vasta 5.kl

2.

Vasta 5.kl

Kunda 5.a

Aseri 4.kl

Aseri 4.kl

3.

Kunda 5.b

Kunda 5.b

Aseri 5.kl

Aseri 5.kl

VI-VII klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Kunda 7.a

Aseri 7.kl

Kunda 7.a

Kunda 6.kl

2.

Aseri 7.kl

Kunda 7.b

Aseri 6.kl

Vasta 6.kl

3.

Vasta 7.kl

Kunda 7.a

Aseri 7.kl

Vasta 7.kl

VIII-IX klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Aseri 9.kl

Vasta 9.kl

Kunda 8.b

Kunda 9.kl

2.

Kunda 9.kl

Aseri 9.kl

Vasta 8.kl

Kunda 8.b

3.

Kunda 8.b

Vasta 8.kl

Aseri 9.kl

Vasta 9.kl

Kooli teated

  • Külas Ilmar Tomusk

    Külas Ilmar Tomusk

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:223 hit(s)
  • Fotokonkurss

    Fotokonkurss "Kooliaasta läbi fotosilma"

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:192 hit(s)
  • Kooliteatri proovide ajad 2019

    Kooliteatri proovide ajad 2019

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:220 hit(s)
  • Spordinädal

    Spordinädal

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:558 hit(s)
  • Tehnikaring

    Tehnikaring

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:517 hit(s)
  • Head õpilased ja lapsevanemad!

    Head õpilased ja lapsevanemad!

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:570 hit(s)
    Esimese koolipäeva pildid on nüüd valmis. Klassipildid ja mõned sõbrapildid on üleval...
  • Kunda Ühisgümnaasium ootab kooliperega liituma klassiõpetajat

    Kunda Ühisgümnaasium ootab kooliperega liituma klassiõpetajat

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:587 hit(s)
  • Malering

    Malering

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:642 hit(s)
  • Pildistamine 1. septembril 2019

    Pildistamine 1. septembril 2019

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:803 hit(s)

Kooli kiitused

  • Kunda Ühisgümnaasiumi õpilased olid Lääne-Virumaa jooksusarjas edukad

    Kunda Ühisgümnaasiumi õpilased olid Lääne-Virumaa jooksusarjas edukad

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:192 hit(s)
    Euroopa spordinädalaga koos sai läbi ka Lääne-Virumaa jooksusari. Hea meel on tõdeda, et 28. aprillist 29. septembrini Virumaa erinevates paikades toimunud...
  • Viru-Nigula valla koolide spordipäeva parimad

    Viru-Nigula valla koolide spordipäeva parimad

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:203 hit(s)
    Viru-Nigula valla koolide spordipäeva parimad Klassikalised spordialad I klass tüdrukud   60 m jooks Kaugushüpe Pallivise 1. Sofia Leppik Rosanna Kattai Mirell Mari Laos 2. Säde...
  • XXVII laulupidu

    XXVII laulupidu "Minu arm"

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:1495 hit(s)
    2019. aasta laulupeol "Minu arm" osalevad Kunda ühisgümnaasiumi lastekoor, Kunda ühisgümnaasiumi mudilaskoor ja Viru-Nigula Poistekoor. JuhendajaKaie Aja
  • Maakonna kirjandivõistlus „Kirjutaja 2019“

    Maakonna kirjandivõistlus „Kirjutaja 2019“

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:1810 hit(s)
    II koht  - Nora Aron 7.a (õp Tiina Vanatoa) Ergutusauhind Arette Reigo 6.b (õp Kaisa Seene) Siiri Kokk 7.a (õp Tiina Vanatoa) Kristiina Nasikovski 9.kl (õp Tiiu Jalakas)
  • Maakondlik omaloominguvõistlus „Peo ootel“

    Maakondlik omaloominguvõistlus „Peo ootel“

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:1801 hit(s)
  • Võistlus

    Võistlus "Sepapoisid"

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:1980 hit(s)
    Tehnoloogiaõpetuse maakondlikul võistlusel "Sepapoisid" saavuttasid meie kooli õpilased Sten Arro ja Artem Danilov 1. koha.   Juhendaja Kaido Kukk
  • Inimeseõpetuse olümpiaad 2019

    Inimeseõpetuse olümpiaad 2019

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:2107 hit(s)
    6. klass Egert Veski 3. koht 7. klass Nora Aron 5. koht   Õpetaja Luule Raam

Kunda kooli tutvustus

facebook_page_plugin

Kunda kool 120 "Meie kooli lugu"


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 10. Oktoober 2019 14:10

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool