Emakeelenädala mälumäng

4.-6. klass

III koht 4.a võistkond: Emilia, Sandra, Lennart, Geron, Katriina

II koht: 6.I : Roomet, Laura, Marta-Marliin, Sten, Erik

I koht 4.b: Andero, Keitlin, Greete, Helena-Reet, Teneli

7.-9.klass

III koht 9.II võistkond: Rety, Triini, Karolin, Kaili, Helen

II koht 9.I : Mihkel, Lennard, Rauno, Patrick, Rix

I koht 8.a: Kaspar, Nora, Siiri, Raiko, Madis

10.-12. klass

III koht 12.I: Karina, Loreen, Lene, Stiivo, Kent

II koht 10.I: Maarja L, Kaidi, Marcus, Kaius, Hervin

I koht 10.II: Nele, Maarja M, Karmen, Reili, Ketlin

 

Haljala kirjandivõistlus

1.-3. klass        Kaileen Küngas I koht

4.-6. klass       Ingrit Parker I koht

7.-9. klass        Nora Aron I koht

Rainer Ait       eripreemia sürreaalse ja idamaise lähenemise eest

 

Tublid rahvajutu illustreerijad

Diana Poljakova, 7.a

Kairi Jagant, 7.a

Elisan Azarov, 7.b

Anette Parovart, 7.b

Nora Aron, 8.a

Kädi Vahesalu, 8.a

Kristel Ivarine, 8.b

Anastasija Boldin, 8.b

Klassid 7.b ja 7.a, 8.a, 8.b tublid joonistajad

 

 

Paremad rahvajutukirjutajad

1.-3. klass

Äramärgitud tööd: Siim Arro, 1.a, Kaisa Vallaste, 1.a, Romi Vodja, 2.a, Marie Eliisbeth Juhanson, 2.b, Triin Kokk, 3. kl, Diana Logatšjova, 3. kl

Võitjad: Kevin  Marten Juhanson, 1.b

Mirko-Märten Allik, 2.b

Stanislav Ivanov, 3. kl

4.-6. klass

Äramärgitud tööd: Teneli Uueni, 4.b, Helena Reet Pari, 4.b, Egle Lepviikman, 5.a, Thea Laura Kalmus, 5.a, Ingrit Parker, 5.b, Andra Lemberg, 5.b, Kert-Kristjan Helisalu, 5.b

Võitjad: Katriina Nasikovski, 4.a

            Greete Veski, 4.b

            Laura Pärs, 5.b

            Marta-Marliin Tsõganov, 6.kl

Sten Arro, 6. kl

7.-9. klass

Äramärgitud tööd: Anastasija Boldin, 8.b, Arette Reigo, 7.b

Võitjad: Mihkel Mägi, 9. kl

Desiree Roots, 8.a, Nora Aron, 8.a, Siiri Kokk, 8.a

Karoliina Komarova, 7.b

10.-12. klass

Äramärgitud tööd: Alver Petuhov, 11. kl, Aron Hein, 11., Kent Kerner, 12. kl, Loreen Lallo, 12.

Võitjad: Reili Uukareda, 10. kl

Janika Logatšjova, 11. kl

 

Kiidame kõiki osavõtjaid, olite väga tublid!