Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Viru-Nigula valla koolide spordipäeva parimad

Klassikalised spordialad I klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Sofia Leppik

Rosanna Kattai

Mirell Mari Laos

2.

Säde Karja

Merily Saar

Berith Maipoom

3.

Annabel Saar

Mirell Mari Laos

Kira Mihhailova

I klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Kert Saar

Mihhail Rabski

Richard Markkus Aksel Tuulik

2.

Sebastian Erikson

Sebastian Erikson

Mihhail Rabski

3.

Mihhail Rabski

Egert Balõtšev

Andri Liiva

II-III klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Marie E. Juhanson

Romi Vodja

Angela Laidinen

2.

Romi Vodja

Marie E. Juhanson

Romi Vodja

3.

Angela Laidinen

Arina Mihhejeva

Sofia Jermotskova

II-III klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Jens Arland Sirelmets

Reimo Peetso

Tsergo Tsilk

2.

Reimo Peetso

Jens Arland Sirelmets

Reimo Peetso

3.

Magnus Kesa

Silvester Leppik

Randel Melter

IV-V klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Keidi Ly Kase

Keidi Ly Kase

Karalina Efimova

2.

Kirke Kleer Kaasik

Katriina Nasikovski

Gerli Kodu

3.

Gerli Kodu

Helen Larionov

Keidi Ly Kase

IV-V klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Kirill Koskor

Artjom Tararõškin

Kirill Koskor

2.

Artjom Tararõškin

Ken Ander Melter

Robin Tetto

3.

Markkus Kesa

Ivan Semjonov

Daniel Tuulik

VI-VII klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Britte Karu

Britte Karu

Amelia Petrov

2.

Laura Orgmets

Amelia Petrov

Britte Karu

3.

Elis Anete Saksman

Laura Orgmets

Karoli Kool

VI-VII klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Rihhard Vodja

Rihhard Vodja

Karl Martin Helme

2.

Rainer Ait

Keven Venkov

Sten Arro

3.

Aleks Lehmus

Aleks Lehmus

Rainer Ait

VIII-IX klass tüdrukud

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Nora Aron

Darja Mihnovitš

Kädi Vahesalu

2.

Valeria Romanenko

Kristel Ivarine

Darja Mihnovitš

3.

Darja Mihnovitš

Marina Kuznetsova

Valeria Romanenko

VIII-IX klass poisid

 

60 m jooks

Kaugushüpe

Pallivise

1.

Rauno Saar

Rauno Saar

Maksim Dolgov

2.

Raimo Kozlov

Raimo Kozlov

Janari Mäekivi

3.

Madis Järvepere-Luik

Madis Järvepere-Luik

Mihkel Krister Kriisa

Alternatiivsed spordialad I klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Kunda ÜG 1.a

Aseri 1. kl

Kunda ÜG 1.a

Kunda ÜG 1.b

2.

Kunda ÜG 1.b

Kunda ÜG 1.b

Kunda ÜG 1.b

Vasta 1. kl

3.

Aseri 1.kl

Kunda ÜG 1.a

Vasta 1.kl

Aseri 1.kl

II-III klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Aseri 3.kl

Aseri 3.kl

Vasta 3.kl

Vasta 3.kl

2.

Vasta 3.kl

Vasta 2.kl

Aseri 3.kl

Aseri 3.kl

3.

Kunda 3.kl

Aseri 2.kl

Kunda 3.kl

Aseri 2.kl

IV-V klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Kunda 5.a

Vasta 5.kl

Vasta 4.kl

Vasta 5.kl

2.

Vasta 5.kl

Kunda 5.a

Aseri 4.kl

Aseri 4.kl

3.

Kunda 5.b

Kunda 5.b

Aseri 5.kl

Aseri 5.kl

VI-VII klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Kunda 7.a

Aseri 7.kl

Kunda 7.a

Kunda 6.kl

2.

Aseri 7.kl

Kunda 7.b

Aseri 6.kl

Vasta 6.kl

3.

Vasta 7.kl

Kunda 7.a

Aseri 7.kl

Vasta 7.kl

VIII-IX klass

 

Slaalom

Saapavise

Kotijooks

Keegel

1.

Aseri 9.kl

Vasta 9.kl

Kunda 8.b

Kunda 9.kl

2.

Kunda 9.kl

Aseri 9.kl

Vasta 8.kl

Kunda 8.b

3.

Kunda 8.b

Vasta 8.kl

Aseri 9.kl

Vasta 9.kl

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool