Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Tublid tulemused Aino Paju nimeliselt algklasside teatripäevalt.

Reedel, 30. oktoobril võõrustas maakonna koolide algklasside teatritruppe Kunda linna klubi. Meie õpilastel läks väga hästi! Näitleja preemiad said Kevin Leppikus, Aire-Maria Balõtšev ja Evelina Timošenko. Tunnustuse parimate kostüümide ja liikumise eest sai Kunda Ühisgümnaasiumi 3.-5. klasside kooliteater etenduse „Valesti söök“ eest. Laureaadiks osutus Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteatri 1-2. klasside trupp etendusega „Nõiatüdruk Iika tembutab jälle“. Nemad pääsesid edasi riigifestivalile. Parima näitleja preemiaga tunnustati Kätlin Kirsipuud 2. klassist.

Õnnitleme kõiki tublisid näitlejaid ning nende juhendajat Natalie Neiglat.

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool