Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Emakeelenädal 07. - 14.03

Esmaspäeval, 07. märtsil toimus traditsiooniline keele ja kirjanduse teemaline mälumäng, millest võttis osa 21 võistkonda.
Tulemused
4.-6. klass
I koht 6. a võistkond: Nele, Rosa, Jette, Kristiina, Robin
II koht 5. b klassi II võistkond: Rety, Darja, Lennard, Mihkel, Patrick
III koht 5.b I võistkond: Isabell, Eliise, Triini, Aljona, Rauno
IV koht 4.a II võistkond: Siiri, Valeria, Raiko, Madis, Kaspar

7.-8. klass
I koht 8.b võistkond: Karmen, Ivor, Targo, Erki
II-IV koht 7.b võistkond: Krete, Anete, Riina, Aron, Janar
II-IV koht 8.a I võistkond: Loreen, Karina, Kent, Rainis, Stiivo
II-IV koht 8.a II võistkond: Lene, Britta, Kristina, Angelika, Nastja

9.-12. klass
I koht 11. klassi II võistkond: Elery, Alex, Dmitri, Rudolf, Kevin
II koht 9. klassi II võistkond: Ivar, Tauri, Rauno, Ronald
III koht 9. klassi I võistkond: Nele Karolin, Kristina S, Kristina R, Marjanne

Neljapäeval, 10. märtsil külastas kooli põhikooli kirjandusõpikute sarja „Kahekõne“ autor Priit Kruus, kes pidas loengu „Põhjused, miks raamatuid mitte lugeda“. Tagasiside põhjal meeldis külalise loeng nii õpilastele kui õpetajatele väga.
Õhtul kl 19 toimus Kunda linna klubis Priit Kruusi monoetendus „Õpetaja Tammiku rehabiliteerimine“. Etendus toimus täissaalile, mis rõõmustas meid väga.

Reedel, 11. märtsil toimus Sõmeru Põhikoolis Virumaa laste luulevõistluse „Meie maal kõik tööd on head“ pidulik lõpetamine, kus kanti ette parimaid luuletusi, tänati võitjaid ja juhendajaid.
4.-5. klassid
äramärgitud töö- Ats Reinmann 4.a
6.-7. klassid
võitja- Berit Novikov 7.b
8.-9. klassid
võitja- Nele Karolin Lindlo 9. kl

Haljala valla kirjandivõistlusel, mis toimus III veerandi alguses, osalesid kogu meie kooli parimad kirjutajad. Meie kool sai kaks auhinnalist kohta.
4.-6. klass
I koht Jette Helene Kasemaa 6.a
7.-9. klass
II koht Nele Karolin Lindlo 9. kl

Maakondlikul emakeeleolümpiaad
9. klassid
I koht Nele Karolin Lindlo
III koht Ivar Palk

14. märtsil toimunud keelehommikul esines kooliteater lühinäidendiga „Suur sõnelus“, juhendaja Natalie Neigla.

emakeeleõpetajad

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool