1.novembri hommikul kogunesid Kunda Ühisgümnaasiumi gümnasistid kooli aulasse, et kohtuda Eesti Advokatuur 100 ja algatuse Tagasi Kooli raames advokaat Küllike Nammiga. 2019. aasta sügisel on Tagasi Kooli fookuses karjääriteemad. Selleks, et õpilased saaksid teha elus teadlikke valikuid, toome õpilaste ette külalisõpetajaid ning korraldame karjääriteemalisi külalistunde.

Külalisõpetaja loengu fookuses oli advokaadikutse kui karjäärivalik – samm-sammult said õpilased aimu sellest, mida, kus ja kui palju õppima peaks, et lõpuks kohtusaalis kaitsja rollis olla. Pelgalt magistrikraadist ei piisa. Tuleb anda eksam advokatuuri pääsemiseks, seejärel assisteerida kaks aastat vandeadvokaati ning kahe aasta möödudes jälle eksam sooritada. Lihtsa matemaatilise tehte tulemusena võtab see minimaalselt 7-8 aastat. Tippu jõuda ei ole kerge!

1.nov

Meeleolukas  lugemistund kirjanik Ilmar Tomuskiga ehk tark laps loeb iga päev natukene raamatut!

Selline sõnum jäi kõlama sombuselt vihmasel lõunatunnil, mille tegi meie kooli nooremale astmele (1.-4. klass) meeldejäävaks ja lõbusaks lastekirjanik Ilmar Tomusk.

Ta rääkis kirjanikuks saamisest ja olemisest,  oma raamatutest ning luges ette lustakaid lugusid  kõige esimesest raamatus „Tere, Volli!“.

Kõik huvilised said oma isiklikku raamatusse autogrammi ja mälestuseks järjehoidja.

Esimese koolipäeva pildid on nüüd valmis.

Klassipildid ja mõned sõbrapildid on üleval lingil:

Aktuse pildid ning muud 1. klassidega seotud fotod siin:

Mõlema lingi kaudu leiate hinnakirja ja tellimisjuhendi. Printimisega tegeleb Kairi Juhkam Jess Fotost, tema on pandud sinna ka kontaktisikuks. Kui kellelgi trükiga seoses küsimusi tekib, siis saab otse tema poole pöörduda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja tel 5373 8774.

Pilte saab tellida kuni 21.10.2019 ja kooli jõuavad pildid alates 23.10.2019.