Kunda ÜG lõpuaktuste pilte saab tellida pildipood.ee veebilehelt.

Tellimused tuleb esitada 15. augustiks 2019.

2019/2020 õppeaastal alustab kooliteed Kunda Ühisgümnaasiumi 1. klassis 25 õpilast.

Avatakse kaks klassikomplekti.

Klassijuhatajad on Kairi Laubholts ja Ülle Juuse-Tumak.

9. mail toimus kooli traditsiooniline kevadkontsert, kus meie kooli õpilased said näidata oma vanematele, vanavanematele, sõpradele, mida nad peale õppimise veel oskavad.

Kontserdil esinesid kooli laulukoorid, muusikakooli laululapsed, mitmed solistid, näitetrupid, etlejad ja külalisena JJ Street tantsukool Rakverest. Vaheajal sai kehakinnitust nii õpilasesinduse kohvikust kui ka oma hõrgutistega kauplema tulnud lapsevanemalt.

3. mail osalesid algklassilapsed nurmenukutalgutel: 3. klassid uurisid Villavere küla nurmenuku kasvukohti ja 2. klass otsis nurmenukke Kunda linna rohealadelt.

Mida aeg lähemale jõudis, seda pinevamaks ooteaeg läks: kas nurmenukud ikka selleks ajaks õitsele lähevad, kas lapsed saavad veebirakendusse nurmenukk.ee andmete sisestamisega hakkama… Kartused olid asjata – kõik läks plaanipäraselt, välja arvatud ilm. Reede hommikuks oli lumi maas, nii et nurmenukke otsiti lumekorra alt.

3. klassid uurisid lähemalt umbes 700 nurmenukuõit: lapsed teavad väga hästi, milline on L-tüüpi õis ja milline S-tüüpi. Et nurmenukud kasvaksid ja paljuneksid, ongi vaja mõlemat tüüpi isendeid. Õnneks kasvab siinkandis mõlemat tüüpi nurmenukke.

Lastele meeldis selline uurimistöö väga, aga ilm oleks võinud olla ikka kevadisem 😊