Kunstiring – Õp Ruti Urban. Kunstihuvilised õpilased käivad koos kunsti tegemas igal esmaspäeval  7. ja 8. tunni ajal. Joonistame, maalime, meisterdame  ja õpime tundma erinevaid tehnikaid – iga kord toimub midagi põnevat. Tegemist jagub nii väikestele kui ka suurematele õpilastele. Õpitakse end väljendama läbi kunsti.

Vene keele ring – Õp. Jelena Butšakova. 1.-2.klassi õpilastele. Ringitunde on nädalas 2. Neljapäeval on tund eesti kodukeelega ja teisipäeval vene kodukeelega lastel. Tunnis tutvuvad lapsed vene keele sõnadega, lühikeste luuletustega, mängime ringmänge. Õpivame lihtsalt tutvustama iseennast, õpime teretama, tänama, nimetama mänguasju jms. Teemavaldkonnad: mina ja teised, minu sõbrad, kool, aastaajad, mänguasjad.

Peotants – Õp. Erki Õun. Seltskonnatantsu/peotantsu ringis osalevad kaheksanda, üheksanda ja kümnenda klassi õpilased ja treeningutel käivad ka mõned õpetajad koos oma kaaslastega. Õpime nii tantse pidudel hakkama saamiseks kui ka keerukamaid kombinatsioone.

Nutiring – Õp. Ülle Juuse-Tumak. Nutiring on mõeldud põhikooli õpilastele, alates1. klassist, keda huvitab õppimine kasutades arvutit. Vahel kasutame õppimiseks ka nutiseadmeid ning BeeBot ja BlueBot roboteid koos alustega. Kasutame erinevaid veebipõhiseid keskkondi, mängime veebimänge, koostame slaidiprogramme, joonistame arvutiga, koostame ja lahendame veebipõhiseid ülesandeid, koostame raamatuid ning teeme programmeerimise eelharjutusi.

Esteetika- ja tantsukool – Õp. Karmela. Peamiselt tegeleb tantsukool show-tantsuga, läbi mille on tantsijal võimalik oma eneseväljendusoskust arendada. Treening pakub mõnusat füüsilist koormust, kasvatab võhma ning parandab koordinatsiooni ja rütmitunnet. Showtantsu eesmärk on panna tantsijad tundma end vabalt ja enesekindlalt. Treeningute käigus omandatakse erineva stiiliga koreograafiaid, klassikalise tantsu põhitõdesid ja üldfüüsilisi harjutusi.

Malering – Õp. Heino Vaher. Kokku käib maleringis reedeti kell 15-16 umbes kümmekond õpilast. On tekkinud selline vahva kamp. Mängime põhiliselt malet, aga vahel ka kabet. Natuke on maleõpetaja töö kõrvalt tehtud ka treeneritööd. Kool on olnud esindatud kahtedel Lääne-Virumaa meistrivõistlustel males koolidele ja osad õpilased on esindanud valda kahtedel omavalitsuste talimängudel.

Nuputamisring – Õp. Aale Kokk. Nuputamise ring on mõeldud 4.-9. klassi õpilastele. Toimub teisipäeval 7. või 8. tund (nii nagu erinevatel klassidel võimalik, mõni õpilane on ka mõlemad tunnid). Ringis harjutatakse selliste põnevate ülesannete lahendamist, mis matemaatikatundi ei mahu. Selle ringi õpilased on tavaliselt tublid rahvusvahelises matemaatikavõistluses Känguru, osalevad piirkonna matemaatikaolümpiaadil ja "NUPUTA" võistlusel. Paljud õpilased võtavad osa Tartu teaduskooli võistlusest "KUUBIK".

Kokandusring – Õp. Katre Haasma. Kokandusring toimub Kunda Ühisgümnaasiumis 4.-6. klassi õpilastele. Kohtume kord nädalas esmaspäeviti kell 13.50-15.30 õppeköögis. Valmistame üheskoos erinevaid toite ja räägime toitumisest.

Huvitegevuse tunniplaan II poolaasta-page-001.jpg