2017 ÕE

1. rida Siiri Kokk, Nora Aron, Kaili Jagant, Anna Skvortsova, Karina Jakovleva, Kaisa Sarap, Sandra Dõba, Reili Uukareda, Maarja Mikker
2. rida Amelia Petrov, Kent Kerner, Darja Rabski, Ronald Smorodin, Sten Arro, David Olenevitš, Kaisa Lee Vaiknemets, Mihkel Mägi, Eric Ehand, Rihhard Vodja, Egert Veski, Kristiina Nasikovski, Karmen Sarap

Fotol õpilasesindus 2017/2018.õa

Õpilasesindus

Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesindus on organisatsioon, mis seisab Kunda kooli õpilaste huvide eest. Õpilasesinduses on arutlusel erinevad õpilasi puudutavad teemad, samuti võtame sõna murekohtade lahendamisel ja pakume omapoolseid lahendusi nende likvideerimisel. Teeme sellesosas tihedalt koostööd administratsiooni ja õpetajatega. Esindus korraldab kooli- ja linnarahvale erinevaid sündmusi, suuremad neist “Jõulukohvik” ja “Jookse südamest!”.

Õpilasesinduse moodustavad 4.-12. klasside esindajad, igast klassist on esinduses vähemalt üks õpilane. Struktuuriliselt on õpilasesinduses liikmed ja 3-liikmeline juhatus, kes esinduse tööd juhib. Juhatuses jagunevad ametikohad järgmiselt: president, asepresident ja protokollija. President juhib õpilasesinduse ja juhatuse tööd. Õpilasesinduse töös osaleb ka huvijuht, kes küll esindusse ei kuulu, kuid toetab õpilasesinduse tööd. Õpilasesinduse liikmete valimises osalevad kooliõpilased. Esindajad valitakse klassi-siseselt, juhatuse valivad ametisse liikmed. Õpilasesindus tegutseb Tegude Toas (ruum 107, 1. korrus). Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesindus aktiviseerus taas 2006. aastal ning on seni kaua tegusalt toimetanud.

Õpilasesinduse üldine meiliaadress: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefoni teel on esindusega võimalik ühendust saada helistades kantselei telefonile +372 322 1248

Õpilasesinduse juhatus

Kent Kerner president  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 David Olenevitš  asepresident  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Riina Osipenko  protokollija  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

KUNDA ÜHISGÜMNAASIUMI ÕPILASESINDUSE LIIKMED 2018/2019

Karoliina Komarova

Elis Anete Saksman

6.b