Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


2017 ÕE

1. rida Siiri Kokk, Nora Aron, Kaili Jagant, Anna Skvortsova, Karina Jakovleva, Kaisa Sarap, Sandra Dõba, Reili Uukareda, Maarja Mikker 
2. rida Amelia Petrov, Kent Kerner, Darja Rabski, Ronald Smorodin, Sten Arro, David Olenevitš, Kaisa Lee Vaiknemets, Mihkel Mägi, Eric Ehand, Rihhard Vodja, Egert Veski, Kristiina Nasikovski, Karmen Sarap
 

Õpilasesindus

Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesindus on organisatsioon, mis seisab Kunda kooli õpilaste huvide eest. Õpilasesinduses on arutlusel erinevad õpilasi puudutavad teemad, samuti võtame sõna murekohtade lahendamisel ja pakume omapoolseid lahendusi nende likvideerimisel. Teeme sellesosas tihedalt koostööd administratsiooni ja õpetajatega. Esindus korraldab kooli- ja linnarahvale erinevaid sündmusi, suuremad neist “Jõulukohvik” ja “Jookse südamest!”.

Õpilasesinduse moodustavad 4.-12. klasside esindajad, igast klassist on esinduses vähemalt üks õpilane. Struktuuriliselt on õpilasesinduses liikmed ja 3-liikmeline juhatus, kes esinduse tööd juhib. Juhatuses jagunevad ametikohad järgmiselt: president, asepresident ja protokollija. President juhib õpilasesinduse ja juhatuse tööd. Õpilasesinduse töös osaleb ka huvijuht, kes küll esindusse ei kuulu, kuid toetab õpilasesinduse tööd. Õpilasesinduse liikmete valimises osalevad kooliõpilased. Esindajad valitakse klassi-siseselt, juhatuse valivad ametisse liikmed. Õpilasesindus tegutseb Tegude Toas (ruum 107, 1. korrus). Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesindus aktiviseerus taas 2006. aastal ning on seni kaua tegusalt toimetanud.

Õpilasesinduse üldine meiliaadress: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefoni teel on esindusega võimalik ühendust saada helistades kantselei telefonile +372 322 1248

Õpilasesinduse juhatus

Kent Kerner president  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sandra Dõba  asepresident  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Riina Osipenko  protokollija  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesinduse liikmed  2017/18 õppeaastal

Oskar Soomre 4
Marta-Marliin Tsõganov 4
Sten Arro 4
Rihhard Vodja 5A
Eric Ehand 5A
Amelia Petrov 5B
Egert Veski 5B
Nora Aron 6A
Siiri Kokk 6A
Merike Ilves 6B
Kristel Ivarine 6B
Anna Skvortsova 7A
Kaili Jagant 7A
Rety Eespere 7B
Mihkel Mägi 7B
Maarja Mikker 8
Kristiina Nasikovski 8
Karmen Sarap 8
Reili Uukareda 8
Riina Osipenko 9
David Olenevitš 9
Karina Jakovleva 10
Kent Kerner 10
Ronald Smorodin 11
Darja Rabski 11
Kristina Rõkalova 11
Anett Laever 11
Sandra Dõba 12
Kaisa Sarap 12

HITSAINNOVEProgramm „Kiusamisest vaba kool“INNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool