KUTSUME KÕIKI KUNDA KOOLI ENDISI ÕPILASI JA ÕPETAJAID 27.AUGUSTIL TOIMUVALE VILISTLASTE KOKKUTULEKULE.

Kell 12 alustame spordivõistlustega rannas

Kell 18 kooli aulas kontsert-aktus "Vilistlaselt vilistlasele"

Kell 20 kooli aulas tantsuõhtu ansambliga Retronid

Lisaks saab tutvuda praeguse koolimaja ja klassiruumidega ning kindlasti teeme ka klassipilte.

Osalemistasu 25€

Tasumine sularahas kooli kantseleisse või ülekandega:

Kunda hariduse toetusselts

EE127700771001519162

(selgitusse märkida: lennu nr, lõpetamise aasta ja lõpetamisaegne nimi)

Lähem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 5272935

OOTAME VILISTLASI VÕRK- JA JALGPALLI MÄNGIMA

RANNAVÕRKPALL

27.08.2022 algusega kell 12.00 rannavõrkpall

Võistkonnas 3 liiget

Võistkonda võivad kuuluda erinevate lendude vilistlased

Võistkondade registreerimine e-postiaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Peakohtunik Küllike Koha

Registreerumine hiljemalt 26.08.2022 kell 12.00

RANNAJALGPALL

27.08.2022 algusega kell 14.00 rannajalgpall

Võistkonnas 3 liiget

Võistkonda võivad kuuluda erinevate lendude vilistlased

Peakohtunik Kaido Vahesalu

Registreerumine hiljemalt 26.08.2022 kell 12.00

OOTAME LENDUDELT PILDIMATERJALI JA MEENUTUSI KOOLIAJAST

Head vilistlased!

Ootame vahvaid meenutusi teie kooliaja eredamate ja lõbusamate sündmuste kohta. Pange oma mõtted kirja ja saatke digitaalselt või tigupostiga kooli. Teie kirjutisi soovime kasutada vilistlaspeoks välja antavas koolilehes „Suur Kõrv“ ja teistes kooli meediakanalites.

Samuti ootame pildimaterjali. Piltidele palume juurde märkida lennu number ja lühiinfo pildil kujutatava tegevuse või sündmuse kohta. Pilte soovime kasutada vilistlaspeo ajalehes ja kooli stendidel.

Nii pildimaterjali kui ka meenutused palume saata digitaalselt e-postiaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui puudub võimalus pilte digitaliseerida ja meenutusi trükkida, palume need saata aadressil Kasemäe 22, Kunda, Viru-Nigula vald 44106.

Tänutundes

vilistlaste kokkutuleku korraldustoimkond