Neljapäeval 23.11.2023 osales Kunda Ühisgümnaasiumi 7. klass Mõdrikul "Noored ettevõtluse veduriks" jätkuprojektis nelja meeskonnaga. Projekti sisuks oli mini-häkaton, mille eesmärk oli tiimina lahendada püstitatud ülesanne "Ise oma taskuraha teenimine." Noored töötasid välja lahenduse ja koostasid miniesitluse. Tiimidel olid abiks mentorid, kes aitasid püstitatud ülesande lahendamisel ja esitluste ettevalmistamisel.
Meie kooli meeskondade ideede hulka kuulusid nii koerte jalutamise teenus, ise valmistatud ehete müük ja noorte populaarsete toodete tellimine välismaalt ja müümine Eestis. Esikoha aga 11 võistkonna seast saavutas idee "Kooli puhveti üle võtmine õpilaste poolt", kus eelkõige pakutakse tervislike tooteid (Caesari salat, Kreeka salat), sooja sööki ning ka koolitarbeid.