30.augustil toimus ESF projekti "Väärtused, eetika ja kommunikatsioon õppimist toetava koolikultuuri osana" esimene koolituspäev „Väärtused minus, sinus, meis ja meie ümber“. Mari-Mall Feldschmidt Tartu Ülikooli eetikakeskusest andis muu hulgas ülevaate sellest, kuidas avalduvad väärtused õpetaja käitumises, otsustes ja valikutes, kuidas lõimida väärtusi õppetöösse ning kuidas toimida väärtuskonfliktide korral. Väärtuste mängu mängisime ikka ka. Tegime sisuka alguse õppeaastale.

Projekt „Väärtused, eetika ja kommunikatsioon õppimist toetava koolikultuuri osana“ hõlmab nelja koolituspäeva:

1) „Väärtused minus, sinus, meis ja meie ümber - kuidas kujundada väärtushoiakuid?"

2) „Rasked kõnelused lapsevanemaga"

3) "Väärtusarutelude juhtimine koolis"

4) "Õppija arengut toetav tagasiside"

Projekt viiakse ellu Euroopa Liidu Sotsiaalfondi toel meetme "Haridusasutuste arendusprojektid ja õpiüritused" raames.