Esmaspäeval mängisime 3x3 korvpalli. Kuuendike heitlustest väljusid võitjatena Mihkel Jagant, Knut Karja ja Paul-Pavel Kozlov. Seitsmendike edukamad olid Marcus Tull, Andero Saksman, Kevin Ploom ja Rikhard Uustalu. Suured mängisid ühises arvestuses. Järjestus kujunes selliseks: 12. klass (Rauno Saar, Lennard Mirka, Marten Leppik, Ivan Fedorov) pani oma kogemused kindlalt maksma. Teiseks tuli kümnes klass (Alari Aso, Eric Ehand, Rihhard Vodja, Rasmus Vavilov). Kolmandat kohta otsustanud kohtumises saatis edu üheksandikke (Sten Arro, Ivan Udalov, Oskar Soomre, Erik Gruša), kes olid paremad klass noorematest (Ken-Ander Melter, Kert Sukamägi, Magnus Jagant, Uko Reinmann). Süsteem jättis seekord tahapoole 11. klassi (Madis Järvepere-Luik, Ats Reinmann, Kaspar Kokk, Raiko Seene), sest alagrupis mängisid gümnasistid koos.

Õpetaja Jaak Jalakas