25. oktoobril toimus Laekvere koolis Rakett Juunior Lääne-Virumaa meeskondade maakondlik voor kuhu pääses maakonnast kaheksa võistkonda. Maakondlikus voorus pidid õpilased lahendama nutikust, loogikat ja üldtedmisi nõudvaid ülesandeid ning ülesannete võitjad sai edasi järgmisesse vooru. Järgnesid poolfinaalide duellid, mille võitjad said finaali duelli. Finaalis võistlesid Kunda ja Väike-Maarja meeskond. Võistlus käis aja peale ning meeskond, kes sai ülesande valmis pidi andma kellaga märku. Seejärel kontrollisid kohtunikud tulemust ja selgus, et meie kooli meeskond sai ülesande lahendamisega esimesena hakkama ning tuli maakondlikus voorus võitjaks.
Kunda kooli Rakett Juunior meeskond jätkab lendu veerandfinaalis, mis toimub Tartu Ahhaa Teaduskeskus 4. ja 5. novembril 2024.
Meeskonda kuuluvad:
4. klass