Jalgpalli trenn 1.-3. klassidele on uuel kellaajal ⚽️
Oodatud on ka uued jalgapallihuvilised!
Eile toimus 60-minutiline riigikaitse- ja ühiskonnaõpetuse tund kaitseminister Hanno Pevkuriga. Õpilastega tuli jutuks meie riigi kaitsevalmidus, esindatus välismissioonidel ja ajateenistus. Teemad olid päevakajalised ning õpilased agarad küsijad, mistõttu jõuti aruteluga eelpool mainitud teemadest ministri igapäevase töörütmi ja ametialaste väljakutseteni välja.
Kuna suurt elevust põhjustasid NATO testi nõudmised ja ajateenistusse tulijate füüsiline vorm, sündis saalis 9.-12.klassi õpilastele üleskutse LIIKUMISAASTAKS. Nimelt kutsume kõiki sihtrühma kuuluvaid õpilasi treenima iseseisvalt NATO testiks, et kevadel kõik koos katsed läbida. Osalemine on loomulikult vabatahtlik!

HEAD UUDISED!

Meie kool sai just tehtud ettevõtliku kooli enesehindamise. Oleme jätkuvalt tegusad, uudishimulikud ja ettevõtlikku meelelaadi edendavad. Lääne-Viru Arenduskeskus andis 16.01.2023 üle kvaliteedimärgise ETTEVÕTLIKU KOOLI baastaseme kohta.

Jätkame liikumist hõbeda kursil. Seda toredat saavutust tähistasime kooli liikumisvahetunnil ühispildi tegemisega.

Kolmapäeval toimus ESF projekti "Väärtused, eetika ja kommunikatsioon õppimist toetava koolikultuuri osana" raames neljas ehk viimane koolituspäev. Koolitajaks Egle Säre (PhD) Tartu Ülikoolist, teemaks väärtusarutelude juhtimine.
Oli korda läinud päev!

1.-3. klassi lapsed on oodatud jalgpalli trenni