Meie kooli 6. ja 8.b klassi õpilased käisid täna TORETALUS maisilabürindis. Kõik jõudsid päeva lõpuks Kundasse tagasi.

Kooliteatri juhendaja Natalie Neigla ootab kõiki näitlemishuvilisi noori esmaspäeval, 3. oktoobril, et panna paika uue hooaja näiteringide ajad.
Ootame sind!

2022/2023. õppeaasta huvitegevus pole veel lõplik.

Hetkel pakume järgmist valikut:

Tund

Õp Riho Kutsar

tehnoloogiaklass

7.tund

Esteetika- ja tantsukooli tasulised tantsutunnid kooli aulas

Tel 58505140

Arvutiring

III-IV klass

Puutööring

Õp Riho Kutsar

tehnoloogiaklass

Leiutamislabor

IV-VI klass

Lastekoor kooriklassis

Õp Kaie Aja

8.tund

Digikunstiring 6.-12. klasside õpilastele klassis 214

Juhendab Reti Kokk

Robootika ja 3D

IX – XII klass

Kell 16.00

Kergejõustikutrenn 2.-5. klassi lastele Kunda spordikeskuses

Treener Meelis Kari

Tel 5024288

Tel 5031840

*Tabelist on puudu näiteringid, inglise keele ringid (on 1.-2. klassi päevakavas), kokandus ja malering.

Teisipäeval olid külas Näpi kooli poisid, kes koos meie õpilastega on võidelnud välja koha riigi esindamiseks Itaalias Eriolümpia Eesti esinduse võistkonnas.

Esmaspäeval mängisime 3x3 korvpalli. Kuuendike heitlustest väljusid võitjatena Mihkel Jagant, Knut Karja ja Paul-Pavel Kozlov. Seitsmendike edukamad olid Marcus Tull, Andero Saksman, Kevin Ploom ja Rikhard Uustalu. Suured mängisid ühises arvestuses. Järjestus kujunes selliseks: 12. klass (Rauno Saar, Lennard Mirka, Marten Leppik, Ivan Fedorov) pani oma kogemused kindlalt maksma. Teiseks tuli kümnes klass (Alari Aso, Eric Ehand, Rihhard Vodja, Rasmus Vavilov). Kolmandat kohta otsustanud kohtumises saatis edu üheksandikke (Sten Arro, Ivan Udalov, Oskar Soomre, Erik Gruša), kes olid paremad klass noorematest (Ken-Ander Melter, Kert Sukamägi, Magnus Jagant, Uko Reinmann). Süsteem jättis seekord tahapoole 11. klassi (Madis Järvepere-Luik, Ats Reinmann, Kaspar Kokk, Raiko Seene), sest alagrupis mängisid gümnasistid koos.

Õpetaja Jaak Jalakas

22.septembril osalesid 8.b ja 7.a õpilased Lahemaa looduse päeval. Sel aastal  viidi päev läbi Käasmus. Õpilased osalesid 5-liikmeliste meeskondadena. Meie kooli esindasid 3 meeskonda, kes pidid läbima 4,2 km matkaraja. Ülesanne oli leida üles kaardil märgitud punktid ja lahendada nendes punktides antud ülesanded ja kirjutada lühidalt, mida nad uut teada said. Ilm oli mõnus õues liikumiseks  ja õpilased olid päevaga rahul. Sel korral osales 7 kooli Lääne-Virumaalt, üritust juhtis Enri Uusna.

Info kooliaasta avaaktuste piltide kohta leiad eKooli teadete alt.

Mine vaatama!

Alates 19. septembrist hakkab esmaspäeviti klassis 214 toimuma digikunstiring, juhendajaks Reti Kokk. Õpime looma igapäevaelus vajalikke teoseid kasutades digitaalseid vahendeid alustades telefonikaamerate võimalustest kuni erinevate arvutiprogrammideni.

Katsetame fotode töötlemist, plakatite kujundamist ja lühikeste videote filmimist-monteerimist-animeerimist just vastavalt sellele, mille vastu õpilastel endal uudishimu tekib ja millest parasjagu kooliellu kasu võiks olla. Kui Sul on 8. tunni ajal mõni muu tund, võid julgelt liituda ka ainult 9. tunni ajal.