Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


  1. Käitumine haigusjuhtumi korral
  • Palume tähele panna, et hetkel ei eristata mingil moel haiguse läbi põdenud, vaktsineeritud ja vaktsineerimata õpilasi.
  • Kui lapsel on haigustunnused või tema COVID-19 kiirtesti tulemus on positiivne, siis kooli tulla ei tohi. Lapsevanem: (i) teavitab esimesel võimalusel positiivsest kiirtestist klassijuhatajat ning (ii) teavitab esimesel võimalusel positiivsest kiirtestist lapse klassikaaslaste vanemaid, saates eKooli kaudu klassi lastevanematele asjakohase lühikese teavituse.
  • Haigussümptomitega positiivse kiirtesti saanuljääda koju kuni tervenemiseni, kuid mitte vähem kui 5 päevaks (eeldusel, et vähemalt 24 h ei ole olnud palavikku)
  • Haigestunud lapse lähikontaktsetele ei kehti hetkel kohustuslik karantiinikord ning haigustunnuste puudumisel lähikontaktsed koju jääma ei pea.
  • Juhul kui klassis ilmneb lühikese aja jooksul mitmeid haigusjuhtumeid, võime koolipoolselt rakendada lühiajalist e-õpet sarnaselt möödunud õppeaastale. Sellisest õppekorralduse muutusest teavitab kooli juhtkond.
  1. Kiirtestimine

Haridus- ja Teadusministeeriumi viimase juhise kohaselt ei ole kogu koolipere regulaarne kiirtestimine hetkel vajalik. Sel nädalal jagame õpilastele teatud arvu kiirteste kätte. Regulaarset testimist me hetkel ette ei näe ning jagatavad testid on mõeldud koduseks kasutamiseks nt haiguskahtluse korral.  Tulevikus võime jooksvalt paluda, et näiteks õpilased nt esmaspäeviti enne kooli tulemist kiirtesti teeks.

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevõtlik koolKiusamisest vabaks