Ando Källo vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ruth Kaljund õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kent Kerner õpilaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meelis Einstein hoolekogu esimees, kooli toetava organisatsiooni esindaja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merle Maimjärv-Mirka põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Raimo Vavilov põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Vanatoa õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Eneken Lallo gümnaasiumi vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eha Polluks Viru-Nigula Vallavolikogu liige See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoolekogu tööplaan 2019/2020. õppeaastal

September
1. Eelarve projektile arvamuse andmine
2. Ülevaade põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajate edasi õppimiste osas