Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Ando Källo vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ruth Kaljund õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kärol Kirsipuu õpilaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meelis Einstein hoolekogu esimees, kooli toetava organisatsiooni esindaja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merle Maimjärv-Mirka põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Raimo Vavilov põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Vanatoa õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Kalev Kirsipuu gümnaasiumi vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eha Polluks Viru-Nigula Vallavolikogu liige See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

HOOLEKOGU TÖÖPLAAN 2021/2022. õppeaastal

SEPTEMBER

Kooli pidajale ettepaneku tegemine koolivaheaegade muutmiseks
Hoolekogu tööplaani koostamine 2021/2022. õppeaastaks
Õpitulemused 2020/2021. õppeaastal
Kooli üldtööplaani täitmisest
Info ja muud küsimused

NOVEMBER/DETSEMBER

Ülevaade sisehindamise korraldusest
Eelarve projekti tutvustamine
Esimese trimestri õpitulemused
Õppekava arendus

APRILL

Turvalisus koolis (sh tervishoid)
Huvitegevus koolis (kokkuvõte)
Õpilasesinduse tegevus
Rahulolu koolitoiduga
Arvamuse andmine sisehindamise aruandele

JUUNI/AUGUST

Õppeaasta kokkuvõte
Valmisolek uueks õppeaastaks
Info ja muud küsimused 

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool