Augustikuu viimastel päevadel toimuval VIROL-i poolt korraldataval Lääne-Virumaa hariduse päeval premeeritakse haridusprogrammis ETTEVÕTLIK KOOL osalevate koolide ning lasteaedade poolt esitatud edulugusid.

Kunda Ühisgümnaasium esitas konkursile eelmisest õppeaastast neli edulugu: noorte algatuse „Arette suur jõulu (e)viktoriin“, virtuaalse vilistlaste kokkutuleku, koostöötegudeks virtuaalse vilistlaste kokkutuleku, JÕULU-O ehk päkapiku orienteerumise eriürituse ning koolitervishoiuteenust osutava Jelena Fjodorova poolt kureeritud tervisepäeva.

Nüüdseks juba 9.b klassis käiva Arette Reigo suur jõulu(e)viktoriin tunnistati maakonna parimaks noortealgatuseks, mis tagas edasipääsu vabariiklikku vooru. Arette eesmärk oli pakkuda 2.-4. klassi õpilastele jõuluteemaline viktoriin, kus omavahel sai võistelda. Esialgu oli plaanis viktoriin läbi viia aulas ja meeskondadena, kuid eriolukorra saabudes koliti viktoriin üle e-keskkonda.

Õnnitleme ja täname Arettet viktoriini läbiviimise eest!