Kunda kooli õpilased osalesid täna Viru-Nigula ja Rakvere valla koostööst sündinud koolilaste suusavõistlusel.

Kooli esindasid Randel Melter, Mihkel Jagant, Alex Ploom, Liisa Mägi, Katriina Nasikovski, Kert Sukamägi, Sten Arro, Erik Gruša, Keidy Ly Kase, Laura Orgmets, Karin Ivarine, Rasmus Vavilov, Raiko Seene, Kairi Jagant, Kaili Jagant, Kaidi Jagant ja Alina Podjatševa.

Erakordne oli võistlus juba seepärast, et kahel eelneval aastal pole suuremat suusailma olnud ja nüüd tuli kaduma läinud tehnika meelde tuletada. Maksimumi andsid endast ilmselt kõik, kuid tublima tulemuse saavutas Laura Orgmets, kes tuli oma vanuseklassis teiseks.

Tulemused oleksid ehk veelgi tublimad, kui saaksime kooli staadioni klassikaraja kõrvale ka uisuraja, kus kiiret uisusammu harjutada.

Aitäh kooli esindanud õpilastele ning nende õpetajatele Jaak Jalakale ja Küllike Kohale.

Suur tänu korraldajatele!