Maikuu viimastel päevadel toimuvatel Lääne-Virumaa noorte meistrivõistlustel olid Kunda kooli eest väljas RIHHARD VODJA, AMELIA PETROV, ELIS ANETE SAKSMAN, STEN ARRO, ALEKS LEHMUS JA BRITTE KARU.

U16 noormeeste tulemused

Odaviskes tuli Kunda kooli poistele kolmikvõit: Sten Arro oli esimene, Rihhard Vodja teine ning Aleks Lehmus kolmas. Rihhard Vodja võitis oma vanuserühmas kaugushüppe, Sten Arro oli samal võistlusel teine ning Aleks Lehmus neljas. Sprindis (100 m) saavutas Rihhard Vodja kolmanda koha, Aleks Lehmus oli tema järel neljas ning Sten Arro 7. kohal. Poisid osalesid kergejõustikuklubi ViKe koosseisus ka 4x100m teatejooksus, kus Rihhard Vodja saavutas esimese koha ning Sten Arro ja Aleks Lehmus teise koha. Sten Arro ja Aleks Lehmus tegid kaasa ka teivashüppes. Kõrgushüppes saavutas Sten Arro kolmanda koha, Aleks Lehmus oli neljas ning Rihhard Vodja viies. Kuulitõukes oli Sten Arro teine, Aleks Lehmus neljas ja Rihhard Vodja viies. Kettaheite võitis Rihhard Vodja, Sten Arro oli kolmas ja Aleks Lehmus neljas.

U16-18 neidude tulemused

Britte Karu võitis odaviske. Amelia Petrov saavutas kettaheites oma vanusegrupis kolmanda ja kuulitõukes viienda koha. Elis Anete Saksman saavutas kuulitõukes oma vanusegrupis kolmanda koha.

Õnnitleme kõiki tublisid sportlasi ja nende treener Meelis Kari.