3. märtsil toimus Kunda Ühisgümnaasiumis vene keele Lääne-Viru maakondlik gümnaasiumi olümpiaad.

Olümpiaadil osalejad olid jagatud kahte rühma: eesti kodukeelega õpilased ning vene kodukeelega õpilased ning olümpiaad koosnes kahest osast 1. osa ettekanne ja 2.osa test.

Kasutades slaidiprogrammi esitasid õpilased suulise ettekande teemal „Merekultuur Eestis” (Морская культура в Эстонии). Esitluse juures hinnati teema valikut ja põhjendust, ülesehitust e. kompositsiooni, leksikoloogiat, grammatikalist õigsust ja uuringu iseseisvust + originaalsust (esitluse pikkus eesti kodukeelega õpilastel 5-7 min.; venekodukeelega õpilastel 7-10 min).

Vene kodukeelega õpilaste seas võitis 1. koha Jekaterina Novikova Kunda ÜG 12. klassist

Meie kooli esindasid veel
Ronald Smorodin 10.klass