Sotsiaalainte nädala Viktoriinil osales 8 võistkonda.

4. – 6. klasside arvestuses tuli esimesele kohale 4.b klassi võistkond koosseisus: Karoli Kool, Elis Anete Saksman, Oliver Soomre ja Egert Veski.

Teise koha saavutas 6.a klassi võistkond koosseisus: Anna Skvortsova, Helen Ilves, Rix Laidinen ja Reno Aavast.

Kolmanda koha saavutas 6.b klassi võistkond koosseisus: Mirtel Toming, Patric Antero Lehtinen, Lennard Mirka, Rauno Saar.
Neljandale kohale tuli 4.a klassi võistkond.

7. – 9. klasside arvestuses tuli esimesele kohale 9. klassi võistkond koosseisus: Birgit Orgmets, Kent Kerner, Ivor Mikker, Stiivo Uueni.

Teise koha saavutas 8.b klassi võistkond koosseisus: Aron Hein, Janar Sädeme, David Olenevitš, Kevin Risto Sprenk

Kolmanda koha saavutas 8.a klassi võistkond koosseisus: Uljana Karpljuk, Gerle Pärn, Georg Pärn, Kristel Laanem
Neljandale kohale tuli 7. klassi võistkond.

Viktoriini korraldas õp Gunnar Roov