Sel kolmapäeval võtsid Lääne-Virumaa kolmanda kooliastme õpilased mõõtu matemaatikaolümpiaadil. Meie õpilastel läks väga hästi!

9. klassi õpilased tõid koju kaks esikolmiku kohta: Nora Aron saavutas esikoha ning Siiri Kokk jagas 3.-4. kohta. Üheksandikke on olümpiaadiks ette valmistanud nende matemaatikaõpetaja Rahel Pai ning nuputamisringi juhendaja Aale Kokk.

8. klassi õpilane Eric Ehand saavutas kolmanda koha, Britte Karu jagas 8.-10. kohta ning Oliver Soomre tuli 11. kohale. Ericu matemaatikaõpetaja on Margarita Halonen, Brittet ja Oliveri õpetab Aale Kokk.

7. klassi õpilane Oskar Soomre tegi samuti tubli debüüdi platseerudes täpselt keskele 15. kohale. Oskari matemaatikaõpetaja on Aale Kokk.

Üle maakonna oli kokku tulnud 22 õpilast üheksandatest, 20 õpilast kaheksandatest ning 30 õpilast seitsmendatest klassidest.

Täname ja õnnitleme kõiki olümpiaadil osalenud õpilasi ning nende juhendajaid!

P.S. Nuputamisring matemaatikahuvilistele toimub neljapäeviti kell 13:50 - 15:30 ruumis 301. Juhendab õpetaja Aale Kokk.