Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00

1. jaanuaril toimunud Lääne-Virumaa U14 ja U16 vanuseklassi meistrivõistlustel osales kaheksa Kunda Ühisgümnaasiumi õpilast – Britte Karu, Silleriin Marelle Saar, Amelia Petrov, Nora Aron, Elis Anete Saksman, Rihhard Vodja, Romet Dõba ja Alex Larionov.

Neidude tulemused

Suurima saagiga tuli koju Nora Aron, kes osales kokku viiel erineval alal ning saavutas esikohad U16 vanuseklassis kolm esikohta:

60 m jooksus ajaga 8,47

60 m tõkkejooksus ajaga 10,34

kaugushüppes tulemusega 4,85m

Tüdrukutest tuli esikolmikusse veel Britte Karu, kes saavutas U14 vanuseklassis kõrgushüppes tulemusega 1,35 teise koha, ning kolm kolmandat kohta:

60 m jooksus ajaga 8,87

60 m tõkkejooksus ajaga 10,51

kuulitõukes tulemusega 8,72

Amelia Petrovi parimaks tulemuseks oli neljas koht kuulitõukes, Elis Anete Saksmanil kuues koht kaugushüppes ja Silleriin Marelle Saarel kaheksas koht 60 m jooksus.

Noormeeste tulemused

Poistest oli edukaim Rihhard Vodja, kes saavutas U14 vanuseklassis kaks esikohta (60 m tõkkejooksus ajaga 9,82; kaugushüppes tulemusega 4,71), teise koha 60 m jooksus ja kolmanda koha kõrgushüppes. Rihhard tegi kaasa viiel alal. Romet Dõba parimaks tulemuseks jäi tõkkejooksu viies koht, Alex Larionov tegi tubli tulemuse kõrgushüppes võisteldes väljaspool arvestust.