voorkeeltenadal 2017

16.- 20. jaanuarini toimus Kunda Ühisgümnaasiumis võõrkeelte nädal, milles osalesid 3.-12. klasside õpilased. Meie koolis on võimalik õppida nelja võõrkeelt: inglise, vene, saksa ja soome keelt. Käesoleva õppeaasta võõrkeelte nädal keskendus andekatele õpilastele. Inglise keeles toimus viktoriin, milles võistlesid omavahel 3.-4. klassid ja 5.-6. klassid. Vene keeles ja inglise keeles said õpilased osaleda koolisisesel olümpiaadil.

Vene keele kooliolümpiaadil vene emakeelega õpilaste hulgas gümnaasiumi arvestuses saavutas esimese koha Jekaterina Novikova 12. klassist, teiseks jäi Rudolf Botško 12. klassist ning kolmanda koha saavutas Raimond Männiste 12. klassist.  Vene keele kooliolümpiaadil eesti kodukeelega õpilaste hulgas gümnaasiumi arvestuses tuli esimeseks Keitlin Räni 11. klassist, kellele järgnesid Elin Suban ja Merlin Pikki 12. klassist. Vene keele kooliolümpiaadil eesti kodukeelega õpilaste hulgas põhikooli arvestuses saavutas esikoha Oliver Orgmets 9. klassist, kellele järgnesid Alver Petuhhov ja Anete Alice Orumaa 8. klassist. Vene keele kooliolümpiaadil vene kodukeelega õpilaste hulgas oli põhikooli paremusjärjestus järgmine: Janika Logatšjova (8. klass) esikoht, Karina Jakovleva (9. klass) teine koht ja Violetta Mitjuhhina (8. klass) kolmas koht.

Inglise keele kooliolümpiaad viidi läbi kolmes vanusegrupis: VI-VIII klass, IX-X klass ja XI-XII klass. Inglise keele kooliolümpiaadil VI-VIII klasside arvestuses jagasid I-II kohta Rosa Maria Elena Saario 7. klassist  ja Emilia Virkunen 8. klassist, kolmandaks jäi Mirtel Toming 6. klassist. Inglise keele kooliolümpiaadi paremusjärjestus IX-X klasside arvestuses oli järgmine: Mikk Tisler  (9. klass) esimene koht, Loreen Lallo (9. klass) teine koht, Oliver Orgmets (9. klass) kolmas koht. Inglise keele kooliolümpiaadil XI-XII klasside arvestuses saavutas esikoha Keitlin Räni 11. klassist, kellele järgnesid Laura Harlamova 12. klassist ja Keili Kautlenbach 11. klassist. Kõige tublim võõrkeeltenädalal osaleja oli Keitlin Räni 11. klassist, kes saavutas kaks esikohta ning lisaks osales ka stendil välja pandud võõrkeeltega seotud küsimustele vastamisel.

Täname kõiki õpilasi, kes võõrkeeltenädala üritustest osa võtsid ning loodame pakkuda uusi põnevaid tegemisi juba lähitulevikus!

KÜG võõrkeelte õpetajad