24. mail mängisid 1. ja 2. klasside õpilased ettevõtlusküla mängu. Meie mäng oli "Ettevõtlik pere" ehk jagasime lapsed erinevate perede vahel ära: oli pangapere, ilusalongi pere, töökoja pere, tehnikapoe pere ja kaubamaja pere. Igal perel oli kindel rahasumma, millega pidid hakkama saama. Kõik pereliikmed pidid käima "tööl" ehk täitma erinevaid ülesandeid ja ostma kaupu ja teenuseid. Samal ajal pidi aga keegi perest jääma oma kohale, et saaks pereäri ajada ja oma pereettevõtte kaupu müüa. Igal perel oli eesmärk ehk rahasumma, mis pidi igal pereliikmel alles jääma, et saada näiteks soojale maale reisile või remontida kööki. Iga pereliige sai ka oma rahakoti, kuhu sisse sai iga liige raha. Iga vooru lõpus saabus ka palgapäev. Samuti oli iga vooru lõpus vajalik kõikidel pereliikmetel tasuda arveid ehk maksta elektri, vee jms eest. Kui algus oli veidi segadusse ajav, siis viimaseks vooruks oli õpilastel juba kõik peaaegu selge, rõõmu tunti palgapäevadest ja ülesandeid täideti julgelt. Õpetajad tundsime suurt rõõmu sellest, et ühelgi lapsel ei saanud rahakott täitsa tühjaks, vaid raha jäi ikka ka tagavaraks.

Täname 5. klassi õpilasi, kes tublisti väiksemaid juhendasid 👏