30. aprillil toimus Kunda Ühisgümnaasiumi iga-aastane õpilaskonverents „Digi, toit & tervis“. Külalisesineja Erik Orgu rääkis saalitäiele publikule tervisliku toitumise alustaladest. Kõlama jäid mõtted, et inimene kipub tervislikku toitu keeruliselt defineerima. Et süüa tervislikku toitu, peab see sisaldama mineraalaineid ja vitamiine. Nii lihtne see ongi. Raske on aga mõista ilmselt soovitust, et süüa tuleb ainult siis, kui kõht reaalselt tühi on.

Õpilaskonverentsil esinesid meie kooli õpilased oma loov-, projekti- ja uurimistöödega, mis olid kõik väga päevakajalised, huvitavad, mõtlema panevad.

Teemad ja esinejad olid järgmised:

„Digi, toit ja tervis“ Greete Veski ja Andero Saksman, 3.b klass, juhendaja Ülle Juuse-Tumak;

Ivor Mikker „Veganlus ja sellega kaasnevad hoiakud“ 11. klass, juhendaja Ruth Kaljund;

Loreen Lallo „Erikeelsete õpilaste omavaheline läbisaamine Kunda Ühisgümnaasiumis 4.- 7. klasside näitel“ 11. klass, juhendaja Tiina Vanatoa;

Kärol Kirsipuu „Murepostkast“ 8.klass, juhendaja Kairi Lusti;

Marjanna Saulus „Sotsiaalmeedia mõju noortele“ 11. klass, juhendaja Ülle Juuse-Tumak;

Kent Kerner „Kunda Ühisgümnaasiumi õpilaste digipädevused“ 11. klass, juhendaja Ülle Juuse-Tumak.