Hei, KÜG noor! Kutsume Sind osalema väikses konkursis " Climb Higher And Write". Ootame Sinult sellist loomingut nagu: joonistus või luuletus, essee või jutustus.

Või kui Sa oled nii andekas, siis võid ühe lausega kirjeldada maailma, mis Sind ümbritseb. Sa võid kirjutada ükskõik mis keeles, me püüame sinust aru saada. Terve kool võib osaleda. Sul on selleks ainult üks nädal ja 20. veebruar see peab olema meie käes. Oma loomingut võid viia Tegude tuppa või saada meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Esimese koha auhinnaks on õhtusöök Saarepiigas (30 eurot), teise koha auhinnaks üllatuskorv meie meeskonnalt.
MTÜ Kunda Sotsiaal- ja Tervisekeskuse projektimeeskond.
Kui sul tekkivad küsimused helista meile: Darja 53004557 ja Dmitri 53853587

jelena