Selgusid Lääne-Virumaa parimad emakeeles

1. jaanuaril kogunesid VII – XII klassi õpilased Rakvere põhikooli, et selgitada välja maakonna parimad eesti keele oskajad. Kunda kooli esindasid Amelia Petrov ja Karoli Kool 7.b klassist, Nora Aron 8.a klassist, Sten Keero 10. klassist, Anete Alice Orumaa ja Aron Hein 11. klassist.

Meil läks väga hästi. Kunda kooli õpilastest saavutas kõrgeima koha Anete Alice Orumaa, kes jagas 11. klassi õpilaste hulgas teist ja kolmandat kohta. Nora Aron saavutas VIII klasside arvestuses viienda koha, jäädes kolmandast kohast maha ühe punktiga. Aron Hein saavutas oma vanuseklassis kaheksanda koha. VIII ja X klassi õpilasi juhendab õpetaja Tiina Vanatoa, VII ja XI klassi õpilasi õpetab Maarika Veski.

Tunnustame ja täname kõiki osalejaid ja nende juhendajaid ning rõõmustame heade tulemuste üle!