NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Matemaatikaalaseid teadmisi panevad proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised võistkonnad ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

Kunda Ühisgümnaasium pani välja kaks võistkonda. 7. klassi võistkonda kuulusid Britte Karu, Elis Anete Saksman ja Oliver Soomre. 6. klassist oli esindatud kaks võistkonda. Esimesse kuulusid Oskar Soomre, Sten Arro, Kert Sukamägi ja Martin Tsõganov. Teises osalesid Kristjan Noorlind, Andra Lemberg, Ingrit Parker ja Laura Pärs.

Hea tulemuse tegi 7. klassi võistkond, kes jäi napilt neljandale kohale. Kolmas koht jäi vaid 1,5 punkti kaugusele. Huvitaval kombel jäi ka eelmisel õppeaastal osalenud 7. klassi võistkond kolmandast kohast 1,5 punkti kaugusele.

Kuuenda ja seitsmenda klassi õpilasi juhendab Aale Kokk, viiendikke Ruti Urban.

Tunnustame ja täname kõiki osalejaid ja nende juhendajaid ning rõõmustame hea tulemuse üle!