Kunda Ühisgümnaasiumi õpilased tegid tubli etteaste „Osavaima korvpalluri“ võistlusel

Jüri spordisaalides peeti Eesti Koolispordi Liidu "Osavaima korvpalluri" võistlus. Osalesid Eesti koolide võistkonnad. Arvestust peeti eraldi poistele ja tüdrukutele 1.-7. ja 8.-9. klasside arvestuses. Igas grupis võis osaleda 4 last, arvesse läksid kolm edukamat. Päeva lõpuks reastati koolid ka koondarvestuses. Võistlus koosnes kuuest erinevast tehnikat ja kiirust nõudvast harjutusest. Meie õpilaste paremad kohad üldarvestuses:

Kaili Jagant 4. koht

Eric Ehand 5. koht

Kairi Jagant 6. koht

Rauno Saar 6.koht

Mihkel Mägi 7. koht

Suured poisid (lisaks Raunole ja Mihklile veel Ivan Fedorov ja Madis Järvepere-Luik) olid omas arvestuses kolmandad, kool kokkuvõttes Rapla Kesklinna Kooli järel teine!!!

Õpilasi juhendavad Jaak Jalakas ja Küllike Koha.

Tunnustame ja täname kõiki osalejaid ja nende juhendajaid ning rõõmustame hea tulemuse üle!