Kolmapäeval, 5. veebruaril toimus 2020. aasta matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor. Osalesid nii põhikooliõpilased kui ka gümnasistid. Põhikooliõpilaste tulemused on selgunud ning saame tõdeda, et meil läks väga hästi!

Seitsmendaid klasse esindasid Elis Anete Saksman, Britte Karu (õpetaja Aale Kokk) ja Eric Ehand, keda juhendab õpetaja Margarita Halonen. Kaheksandatest klassidest osalesid Kaspar Kokk, Siiri Kokk ja Nora Aron, kelle õpetamise ja ettevalmistusega on paralleelselt tegelenud Rahel Pai ja Aale Kokk. Üheksandast klassist oli väljas Mihkel Mägi, kelle õpetaja on Aale Kokk.

Esikümnesse jõudsid kõikide klasside esindajad! Britte Karu saavutas 9. koha, Siiri Kokk 4.-6. koha, Mihkel Mägi 2. koha ja Nora Aron jagas 1. ja 2. kohta.

Tunnustame ja täname kõiki osalejaid ja nende juhendajaid ning rõõmustame suurepäraste tulemuste üle!

P.S. Oleme gümnaasiumiastme tulemuste ootel.