logod projektile

VÄÄRTUSED, EETIKA JA KOMMUNIKATSIOON ÕPPIMIST TOETAVA KOOLIKULTUURI OSANA

Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi rahastuse toel viiakse Kunda Ühisgümnaasiumis 2021/2022. ja 2022/2023. õppeaastal läbi  projekt „Väärtused, eetika ja kommunikatsioon õppimist toetava koolikultuuri osana“.

Projekti kogumaksumus on 4 500 eurot.

Projekti abikõlblikkuse periood on 01.04.2022 – 01.04.2023.

Projekt "Väärtused, eetika ja kommunikatsioon õppimist toetava koolikultuuri osana" koosneb neljast õpiüritusest, mille eesmärgiks on parandada Kunda Ühisgümnaasiumi personali väärtuskasvatuse ja väärtusarutelude läbiviimise oskusi, kirjalikku ja suulist kommunikatsiooni ning raskete vestluste läbiviimise oskusi, mis on olulised kaasava hariduse rakendamisel ning õpetaja ja õppimist toetava töötaja vahelises koostöös.

Projekti raames toimub neli koolitust:

1)         Koolitus „Väärtused minus, sinus, meis ja meie ümber - kuidas kujundada väärtushoiakuid?" kontaktõppena auditooriumis mahus 7 ak/t;

2)         Koolitus „Rasked kõnelused lapsevanemaga" mahus 7 ak/t eelistatult kontaktõppena auditooriumis või põhjendatud juhul läbi Zoom keskkonna;

3)         Koolitus"Väärtusarutelude juhtimine koolis" kontaktõpe auditooriumis mahus 8 ak/t ;

4)         Koolitus "Õppija arengut toetav tagasiside" kontaktõpe auditooriumis mahus 6 ak/t.

Iga koolituspäeva kohta tehakse eraldi postitus kooli FB lehel ja kodulehe teadete all.