Viimase kirjanduse tunnis võtsid 7.b õpilased kokku oma distantsõppe emotsioonid ja esitasid selle eriti napis vormis – tviteratuuris (kuni 140-tähemärgiline lühikokkuvõte nagu Twitteri säuts)

• Distantsõpe andis võimaluse ka "kahemeestel" positiivselt särada, kui ainult seda töökust ja nutikust jätkus.
  • Möödas 11 nädalat distantsõpet. Keerukat. Mõttetut. Igavat. Kiiret. Taipasin, et koolis on parem. Oodatud vaheaeg juba paistab, PUHKUS!!!
  • Hommikul ahvatleb arvuti end avama. Päeval sunnib e-kool õppima. Õhtu saabudes viskab tühjenev aku mind lõpuks vabadusse. Kui põnev elu!
  • Minu esimene distantsõppe. Arvasin, et on põnev ja huvitav. Lõpuks taipasin, et koolis on parem. Seal on mu sõbrad ja õpetajad, kes abistavad.
  • Hei-hei, distantsõpe osutus väga edukaks ja vajalikuks kogemuseks meie igapäevaelus. LMAO
  • Minu unistus oli õppida kodus, see täitus.
  • Läbi distantsõppe asjade selgeks saamise protsent on sama suur nagu lasteaiakasvataja hakkab ehitajaks.
  • Vastupidiselt ootustele on selgunud, et koduõppe on täiesti  talutav. Kuid sügisel niimoodi enam jätkata ei sooviks. Mind ei häiriks, kui koduõppe  korduks.
  • Minu karantiin möödus telefonis animeid vaadates ja mangasid lugedes.
  • Distantsõpe ei olnudki nii hull, kui alguses tundus, kuigi meile anti päris palju õppida.
  • Istun kodus, pool päeva õpin, õues ei käi….

NB! Kellele hakkasid tviteratuurid rohkem huvi pakkuma, loe Rein Raua tviteratuure! Lausa meistriklass!