Kunda Ühisgümnaasiumi õpilased saavad 2020/21 õppeaastal külastada mitmeid harivaid keskkonnateadlikkust tõstvaid õppeprogramme. Eesmärk on kujundada õpilases arusaama, et inimene on osa loodusest, loodus on majanduse ja kultuuri alus ning keskkonnakaitse ja -kasutuse vahel peab valitsema tasakaal.

Läbi Keskkonnainvesteeringute Keskuse toetusprogrammi saame ühes õpilastega osa tegevustest, mille teemaks on säästva keskkonnakasutuse põhimõtete, looduse ja inimühiskonna seoste, looduses toimuvate protsesside ja elurikkuse tundmaõppimine.

Kunda Ühisgümnaasiumi 1.-9.klassi õpilased osalevad erinevatel õppeprogrammidel kuni 2021 kevadeni.

Gümnaasiumiastme õpilased aga osalesid õppeaasta alguses praktikumilaagris, kus  saadi teadmised põlevkivi olulisusest kui Eesti pruunist kullast ning Eesti ainulaadse maastiku – Sinimägede tekkest, iseärasustest ja mõjust ajaloosündmustele.

Kunda Ühisgümnaasium tänab Keskkonnainvesteeringute Keskust võimaluse eest!