Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Lääne-Virumaa koolide mälumängu 6. voorus saavutasid 1. koha 9.klassi õpilased

Ivar Palk, Ronald Smorodin, Marten-Egert Vahtla, Nele Karolin Lindlo

6.veebruaril toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses Koolitants 2016, kus osalesid meie koolist noorema ja vanema astme tantsurühmad.

1.-4. klassi trupi tants "Šamaanitrumm" sai eripreemia rütmi ja tantsu sidususe eest.

Tantsijad: Monika Tiimus, Karin Ivarine, Veronika Klemmer, Elisa Luik, Karina Dolgova

10.-12. klassi arvestuses pälvis edasipääsu vabatants "Juured".

Tantsijad: Jekaterina Novikova, Marten-Egert Vahtla, Mariann Onkel

Juhendaja Natalie Neigla

 

Spordimälumängus "Bumerang" saavutas Kunda Ühisgümnaasiumi võistkond 3. koha.

Võistkonda kuuluasid:

Ivar Palk, Tauri Tomson, Urmet Puusta, Katrin Lumiste

Juhendajad: Küllike Koha ja Jaak Jalakas

9. klasside bioloogiaolümpiaadil saavutasid häid tulemusi

Nele Karolin Lindlo 2. koht

Ivar Palk 10. koht.

Juhendaja õp Marika Toom

Laupäeval, 6. veebruaril toimus Kundas korvpalli EMV makroliiga (U - 11). Meie kooli õpilased võitsid kolmest mängust kolm ja saavad edasi võistelda.

RSKsPORTKUNDA võistkonda kuulusid:

Kert Vahesalu
Eric Ehand
Kaspar Kokk
Margo Jagant
Daniil Korasteljov
Madis Järvepere-Luik

Treener Kaido Vahesalu

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas 9. klasside arvestuses Ivar Palk 6.-9.koha.

Juhendaja õp Erki Õun

Maakondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas 9. klasside arvestuses

Nele Karolin Lindlo I koha ja Ivar Palk III koha.

Juhendaja õp Maarika Veski

Teisipäeval 26. jaanuaril saavutas meie kooli õpetajate võistkond Kunda mälumängusarja kolmandas mängus tubli esikoha.

Meie kooli esindasid õpetajad Marika Toom, Ruth Kaljund, Gunnar Roov ja Mart Kand.

Muu hulgas said õpetajad teada, mida hoitakse Teravmägedel rohkem kui 100 meetri sügavusel, milliseid Kunda lähedal olevaid külasid läbib Struve kaar ning seda, et kõigile tuntud laulu Besame Mucho lauldi esimest korda Mehhikos.

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas 9. klasside arvestuses 1.koha Ivar Palk.

Juhendaja õp. Leelo Palk

Lääne-Virumaa koolide mälumängu 4. voorus saavutasid 1. koha 9.klassi õpilased

Ivar Palk, Darja Rabski, Marten-Egert Vahtla, Nele Karolin Lindlo.

Vabariikliku mälumängu maakondlikus eelvoorus sai 9. klass edasi (punktide alusel) vabariiklikku finaalvõistlusele, mis toimub kevadel.

Keskkonnaameti korraldatud jäätmetekke vähendamise viktoriinil osalesid

7.b klassi õpilased Riina Osipenko, David Olenevitšš, Jana ŠŠumilova, Violetta Mitjuhhina

6.klassi õpilased Kristiina Nasikovski, Daniel Komarov, Reili Uukareda, Maarja Lemberg

Viktoriinil osales 18 võistkonda erinevatest Lääne-Virumaa koolidest.

Juhendaja õp. Marika Toom

24. novembril toimunud 3x3 korvpallivõistlustel olid meie õpilased edukad.

3x3 võistlus 4.-5. klass

I koht
Rety Eespere
Kaili Jagat
Karina Dolgova

II koht
Helen Ilves
Anna Skvortsova
Samira Tihhonravova

II koht
Rauno Saar
Mihkel Mägi
Daniil Korasteljov

3x3 võistlus 6.-7. klass

I koht
Kaidi Jagant
Nele Varik
Karmen Sarap
Kristiina Küngas

II koht
Uljana Karpljuk
Marit Prants
Gerle Pärna

III koht
Märt Ait
Denis Takovenko
Timo Martti Antero Aadli

Kiitus õpilastele ja nende õpetajatele Küllike Koha ja Jaak Jalakas!

HITSAINNOVEProgramm „Kiusamisest vaba kool“INNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool