Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


9. klasside maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas Ivar Palk 1. koha

Juhendaja õp Rahel Pai

ÜLDJÄRJESTUS REAALAINETE TUNNIS


1. 10.klass
2. 6.b klass
3. 5.b klass

Kunda ÜG liikumisrühm osales 21.02. 2016 Tartus vabariiklikul konkursil TANTSUKARUSSELL „TÄHED LAVAL” – EVOLUTSIOON LÄBI TANTSU.

Võisteldi Ida-ja Lääne Virumaa ühendatud võistkonnas. Kunda õpilased tõid oma võistkonnale kõige rohkem punkte, ent kolme parima hulka ei jõudnud, sest ülejäänud võistkonna tantsutruppide punkitde arv oli madalam.

Mariann Onkel 9.b

Marten-Egert Vahtla 9.b

Katja Novikova 11.kl

Juhendaja Natalie Neigla

22. veebruaril toimus koolis sotsiaalainete nädala traditsiooniline viktoriin 1. – 9. klassi õpilastele.

Tulemuste arvestus toimus kolmes rühmas.

1. - 3. klasside arvestuses saavutas 1. koha 2. klassi võistkond koosseisus: Sten Arro, Oskar Soomre, Roomet Dõba

4. – 6. klasside arvestuses saavutas 1. koha 4. b klassi võistkond koosseisus; Lisete Sepajõe, Laura Meekler, Janette Pall

7. – 9. klasside arvestuses saavutas 1. koha 9. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Merileen Kiisk, Kristina Rõkalova, Anett Laever

Lääne-Virumaa noorte 2015. aasta jõuluvõistlus 11.-12. detsember 

Kunda ÜG õpilaste tublid tulemused

Kaisa Lee Vaiknemets  40 m jooks  6. koht
Britte Karu kõrgushüpe 6. koht
Rihhard Vodja 40 m jooks 2. koht
Aleks Lehmus   40 m jooks 4. koht
Rihhard Vodja 40 m tõkkejooks 1. koht
Aleks Lehmus 40 m tõkkejooks 2. koht
Aleks Lehmus kõrgushüpe 2. koht
Rihhard Vodja kõrgushüpe 3. koht
Rihhard Vodja kaugushüpe 1. koht
Aleks Lehmus kaugushüpe 2. koht
Kiara Kullamaa kuulitõuge 2. koht
Alex Larionov 60 m tõkkejooks 3. koht
  kuulitõuge 4. koht

Meie kooli õpilased, kes tegutsevad spordiklubis Team Yong, osalesid sel nädalavahetusel Tallinnas toimunud rahvusvahelistel võistlustel Martial Art Games 2016.

A-divisjon Kóik vóistlejad jóudsid esimesel vóistluspäeval finaali! Ronald Smorodin vóitis esimese vastase nokaudiga.

Ronald Smorodin  2. koht 
Erik Šumilov 2. koht

B-divisjon

Hardi Heero   1. koht 
Artur Ukolkin  2. koht
Violetta Mitjuhhina 2. koht 
Angelika Suslova  3. koht 
Anete Alice Orumaa 2. koht
Kristina Jakovleva 2. koht
Dmitri Blitsin  2. koht

 

13.-14. veebruar toimusid Tartus Eesti MV korvpallis U-12 poistele.

Võideti Viljandit, Tartut ja Paidet, aga tuli võtta vastu ka üks kaotus Koselt.
Võistkonda kuulusid: Kert Vahesalu, Rauno Saar, Mihkel Mägi, Kaspar Kokk, Margo Jagant, Ivan Fedorov, Rix Laidinen, Madis Järvepere-Luik, Patrick Antero Lehtinen

Treener Kaido Vahesalu

6. a klassi õpilane Kristiina Nasikovski saavutas maakondlikul muusikaolümpiaadil tubli 5. koha. Tulemus on kiitust väärt, sest Kristiina võistles õpilastega, kes õpivad 8. ja 9. klassis.

Juhendaja õp Kaie Aja

Lääne-Virumaa koolide mälumängu 6. voorus saavutasid 1. koha 9.klassi õpilased

Ivar Palk, Ronald Smorodin, Marten-Egert Vahtla, Nele Karolin Lindlo

6.veebruaril toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses Koolitants 2016, kus osalesid meie koolist noorema ja vanema astme tantsurühmad.

1.-4. klassi trupi tants "Šamaanitrumm" sai eripreemia rütmi ja tantsu sidususe eest.

Tantsijad: Monika Tiimus, Karin Ivarine, Veronika Klemmer, Elisa Luik, Karina Dolgova

10.-12. klassi arvestuses pälvis edasipääsu vabatants "Juured".

Tantsijad: Jekaterina Novikova, Marten-Egert Vahtla, Mariann Onkel

Juhendaja Natalie Neigla

 

Spordimälumängus "Bumerang" saavutas Kunda Ühisgümnaasiumi võistkond 3. koha.

Võistkonda kuuluasid:

Ivar Palk, Tauri Tomson, Urmet Puusta, Katrin Lumiste

Juhendajad: Küllike Koha ja Jaak Jalakas

9. klasside bioloogiaolümpiaadil saavutasid häid tulemusi

Nele Karolin Lindlo 2. koht

Ivar Palk 10. koht.

Juhendaja õp Marika Toom

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool