Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


7.klass

Nora Aron 2.koht

Siiri Kokk 15.-17.

Kaspar Kokk 15.-17.

Osavõtjaid 27

8.klass

Mihkel Mägi 1.koht

Osavõtjaid 22

10.klass

Aron Hein 4.koht

David Olenevitš 7.

Osavõtjaid 13

Kiitus tublidele õpilastele ja nende õpetajatele!

  1. jaanuaril toimunud Lääne-Virumaa U14 ja U16 vanuseklassi meistrivõistlustel osales kaheksa Kunda Ühisgümnaasiumi õpilast – Britte Karu, Silleriin Marelle Saar, Amelia Petrov, Nora Aron, Elis Anete Saksman, Rihhard Vodja, Romet Dõba ja Alex Larionov.

Neidude tulemused

Suurima saagiga tuli koju Nora Aron, kes osales kokku viiel erineval alal ning saavutas esikohad U16 vanuseklassis kolm esikohta:

60 m jooksus ajaga 8,47

60 m tõkkejooksus ajaga 10,34

kaugushüppes tulemusega 4,85m

Tüdrukutest tuli esikolmikusse veel Britte Karu, kes saavutas U14 vanuseklassis kõrgushüppes tulemusega 1,35 teise koha, ning kolm kolmandat kohta:

60 m jooksus ajaga 8,87

60 m tõkkejooksus ajaga 10,51

kuulitõukes tulemusega 8,72

Amelia Petrovi parimaks tulemuseks oli neljas koht kuulitõukes, Elis Anete Saksmanil kuues koht kaugushüppes ja Silleriin Marelle Saarel kaheksas koht 60 m jooksus.

Noormeeste tulemused

Poistest oli edukaim Rihhard Vodja, kes saavutas U14 vanuseklassis kaks esikohta (60 m tõkkejooksus ajaga 9,82; kaugushüppes tulemusega 4,71), teise koha 60 m jooksus ja kolmanda koha kõrgushüppes. Rihhard tegi kaasa viiel alal. Romet Dõba parimaks tulemuseks jäi tõkkejooksu viies koht, Alex Larionov tegi tubli tulemuse kõrgushüppes võisteldes väljaspool arvestust.

Noori treenib Meelis Kari.

Kooliteatri 4.-7.klassi näitlejad esinesid hästi ja tõid VÄIKE LAVA 2018


- PEAPREEMIA - VÄIKE VAAL - SUUREPÄRASE LAVASTUSE EEST
- eripreemia - MOHAMAD ALJABR
- KUNSTIOAS märgitud töö eest - VIKTORIA TIMOŠENKO

Tänan südamest kõiki vanemaid, õpetajaid ja Viru-Nigula vallavalitsust toetamaks sõitu ja osalustasu kooliteatrite festivalil.

Juhendaja
Natalie Neigla

Kunda Ühisgümnaasiumi õpilased on taas tegusad olnud. Rõngu vabatahtlike päästjate korraldatud võistluselt tuli Aasukalda Maa ja Merepäästekomando vanem vanuserühm tagasi

I kohaga (Kaidi Jagant, Kaili Jagant, Aiva-Loviisa Vaik ja Margo Jagant) ja noorem vanuserühm VI kohaga (Arette Reigo, Kairi Jagant, Magnus Jagant ja Mihkel Jagant)

Lisaks veel aitasid noored naabrid hädast välja ja mehitasid Kairi Jagant ning Magnus Jaganti abil ära Rannu Vabatahtlik Pääste võistkonna, kus jäi kaks liiget puudu.

Kunda Ühisgümnaasiumi tublid sportlased osalesid 22. mail Lääne-Virumaa gümnaasiumite 4-võitlusel.
Tagasi tuldi diplomitega:

Poisid- noorem vanuseaste II koht
1. Rihhard Vodja
2. Alari Aso
3. Roomet Dõba
4. Aleks Lehmus
5. Eric Ehand

Tüdrukud- noorem vanuseaste III koht
1. Britte Karu
2. Amelia Petrov
3. Karoli Kool
4. Kairi Jagant
5. Laura Orgmets

Tüdrukud- vanem vanuseaste III koht
1. Nora Aron
2. Marina Ševelilova
3. Darja Mihnovitš
4. Aljona Eljas

Individuaalses arvestuses:
Poisid- noorem vanuseaste II koht Rihhard Vodja, VI koht Aleks Lehmus, tüdrukud- noorem vanuseaste II koht Britte Karu ja tüdrukud- vanem vanuseaste IV koht Nora Aron.

Kunda Ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane Anett Laever ja 5.a klassi õpilane Agnes Annimäe osalesid 12. mail Kõrvemaa kestvusratsutamise võistlusel.

Anett (Viru-Ratsu, treener Mare Kalme) saavutas rahvusvahelises 80 kilomeetri juunioride arvestuses II koha, samuti saavutati Eesti meistrivõistluste arvestuses neljas koht.

Agnes (Viru-Ratsu, treener Mare Kalme) osales 50 kilomeetri distantsil araabia täisvereliste hobuste arvestuses, kus saavutas hobusega Simone 3. koha.

4. koht Kunda Ühisgümnaasium

Võistkonda kuulusid:
Karoliina Komarova
Amelia Petrov
Elis Anete Saksman
Oliver Soomre
Alari Aso

Juhendajad Luule Raam ja Maiken Kukor

ERIPREEMIAD
Kunda ÜG kooliteater 1.-2.kl. "Läbitantsitud tallad", lavastaja Natalie Neigla KOSTÜÜMIDE ERIPREEMIA

 

Kunda ÜG kooliteater 3.-4.kl. "Vigased pruudid" , lav. Natalie Neigla LAVAKUJUNDUSE ERIPREEMIA

 

NÄITLEJA PREEMIA
Kevin Leppikus - Kunda ÜG kooliteater 1.-2.kl.

Juhendaja Natalie Neigla

5. klassidest oli osalejaid 32, 6. klassidest 26.
Egert Veski (5. kl) 7.-12. koht, õp Kaisa Seene
Siiri Kokk (6. kl) 10. koht, õp Tiina Vanatoa
Nora Aron (6. kl) 11. koht, õp Tiina Vanatoa

Tublid kirjutajad maakondlikul põhikoolide kirjandivõistlusel „Kirjutaja 2018“
Vanemas astmes (8., 9. klass) oli kirjutajaid 44, nooremas (6.-7. klass) 40.
Kristiina Nasikovski (8. kl) III koht (õp Tiiu Jalakas)
Nora Aron (6. kl) äramärgitud töö (õp Tiina Vanatoa)

Känguru on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mida korraldatakse enam kui 75 riigis ja millest võtab osa üle kuue miljoni õpilase. Ülesanded valmivad riikide koostöös, nende lahendamine nõuab kiirust ja nutikust.

Eestis korraldavad võistlust Tartu Ülikooli teaduskool ja Eesti Matemaatika Selts.

2018. aasta võistlus toimus 15. märtsil.

Meie kooli parimad vanuserühmade kaupa:

1.-2. klass (pre-ekolier)

  1. Lennart Kasemaa 63p
  2. Greete Veski 62p
  3. Sandra Saade 60p
  4. Knut Karja 55p
  5. Marcus Tull 43p
  6. Keitlin Küngas 42p

    Geron Riik 42p

3.-4. klass (ekolier)

  1. Oskar Soomre 77p

    Laura Orgmets 77p

    Emilia Danilova 77p

  1. Sten Arro 71p
  2. Ingrit Parker 65p
  3. Emily Lilleoja 64p

    Monika Tiismus 64p

       

5.-6. klass (benjamin)

  1. Siiri Kokk 116p
  2. Kaspar Kokk 85p

    Nora Aron 85p

  1. Eric Ehand 76p
  2. Valeria Romaneko 74p
  3. Elis Anete Saksman 71p

7.-8. klass (kadett)

  1. Mihkel Mägi 68p
  2. Kristiina Nasikovski 67p
  3. Reili Uukareda 61p
  4. Rauno Saar 54p
  5. Lennard Mirka 51p
  6. Robin Kolsar 43p

9.-10. klass (juunior)

  1. Aron Hein 61p
  2. David Olenevitš 43p
  3. Gerle Pärn 39p

11.-12. klass (student)

  1. Kristina Rõkalova 61p

Ülesanded, õiged vastused ja tulemused on avaldatud Tartu Ülikooli teaduskooli veebilehel

https://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru.

Täismahus protokollid on kättesaadavad 30. juunini 2018.

Nuti-Mati matemaatika PÕHJA-EESTI meistrivõistlused 2018 toimusid Kadrina Keskoolis 22. märtsil. Igal võistlejal tuli teha vähemalt neli erinevat nutispordi ala.

Meie kooli esinduse saavutused:

6.-7. klass Kaspar Kokk 4. koht 37143 punkti;

4.-5. klass Britte Karu 11. koht 33416 punkti;

2.-3. klass Geron Riik 8. koht 34792 punkti;

1. klass Triin Kokk (rahvaspordi B-gupp) 6. koht 32771 punkti;

täiskasvanud Aale Kokk 5. koht 36469 punkti.

Terve hooaja tulemusi ja kokkuvõtet saab vaadata nutisport.eu leheküljelt „VÕISTLUSTE AJAKAVA” alt.

 

Parimad etteütluse kirjutajad

4. kl Marta-Marliin Tsõganov
5. kl Mihkel Martin, Amelia Petrov
6. kl Nora Aron
7. kl Mirtel Toming
8. kl Kristiina Nasikovski
9. kl Kristel Laanem
10. kl Kent Kerner, Loreen Lallo
11. kl Dmitri Blitsin
12. kl Keitlin Räni

Ilusaimad käekirjad

4. kl Roomet Dõba
5. kl Diana Poljakova, Britte Karu
6. kl Renar Uukareda, Kaili Leskinen
7. kl Rety Eespere
8. kl Kristiina Nasikovski
9. kl Uljana Karpljuk
10.kl Loreen Lallo
11.kl Kristina Rõkalova, Dmitri Blitsin
12.kl Keitlin Räni

e-etteütluse kirjutajad

8. kl Kristiina Nasikovski
11. kl Kristina Rõkalova
Darja Rabski
12. kl Keitlin Räni
Keidy Piirmets
Keili Kautlenbach
Anita Zapevalova
Urmet Puusta

Lugemisketis osalejad

4. kl Oskar Soomre
5.a Kairi Jagant
5.b Karoliina Komarova
6.a Siiri Kokk
6.b Kristel Ivarine
7.a Kaili Jagant
7.b Mihkel Mägi
8. kl Kristiina Nasikovski
9. kl Kristel Laanem, Janar Sädeme
10. kl Ivor Mikker
11. kl Kristina Rõkalova
12. kl Keili Kautlenbach

Mälumängu võitjad

4.-6. klass
I koht 5.b võistkond: Elis Anete, Oliver, Alari, Egert, Karoli
II koht 6.a võistkond: Siiri, Kaspar, Andra-Marleen, Nora, Valeria
III koht 5.a võistkond: Rihhard, Kairi, Agnes, Meribel, Mattias

7.-9. klass
I koht 7.b võistkond: Mirtel, Triini, Rety, Rauno, Mihkel
II koht 8. kl I võistkond: Kristiina N, Maarja M, Maarja L, Reili, Ketlin
III koht 9. kl I võistkond: Anete Alise, Krete, Janar, Martin, Aron

10.-12. klass

I koht 10. kl I võistkond: Kent, Karina, Stiivo, Loreen, Birgit
II koht 12. kl II võistkond: Allan, Katrin, Lauren, Keili, Keidy
III koht 11. kl võistkond: Dmitri, Jaanika, Kristina, Darja, Anett

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool